KIM JESTEŚMY

A może najpierw należy przedstawić kim nie jesteśmy? Otóż nie jesteśmy klubem, stowarzyszeniem czy organizacją żeglarską. W związku z tym nie można się do nas "zapisać". Po prostu nie mamy członków. Ale za to mamy całą rzeszę sympatyków, którzy w różny sposób wspomagają naszą działalność.

W takim razie kim jesteśmy?

Jesteśmy jednostką organizacyjną Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, zajmującą się prowadzeniem szkoleń żeglarskich i motorowodnych jak również morskich praktyk żeglarskich. Ponadto organizujemy, a właściwie wspólnie z Kaliningradzkim Państwowym Uniwersytetem Technicznym współorganizujemy Międzynarodowe Otwarte Regaty O Puchar Rektorów. Zostaliśmy powołani do życia decyzją JM Rektora AMG w dniu 29 stycznia 2009.

ZAŁOGA

KIEROWNIK - Przemysław Wilczyński

ADMINISTRACJA - Wanda Dziewulska

BOSMAN - Funkcję bosmana Ośrodka od początku jego istnienia pełni Krzysztof "Raulin" Zygmański, wieloletni bosman Centrum Wychowania Morskiego ZHP i jachtu Zjawa IV. Nasz bosman posiada uprawnienia kapitana jachtowego i motorowodnego oraz młodszego instruktora żeglarstwa. Raulin jest również doskonałym szkutnikiem i to właśnie on dba o stan techniczny naszych jachtów

TUTAJ NAS ZNAJDZIECIE


NAPISZ DO NAS